Naga Mercedes

Mercedes Edison to wydziarana, seksowna laska, która zamieniła szaro-bury Liverpool na tryskający kolorami Nowy Jork. Drobna, wydzierana laska o ciekawej urodzie rozkochuje w sobie teraz Amerykanów.
mercedes-edison-otw.jpg

No ale nie ma się co dziwić – angielska pogoda może dobić każdego, nawet tak zadowoloną z życia laskę jak Mercedes Edison. Podróżując po Ameryce, zakochuje się w każdym stanie, który zwiedza. W USA liczy na spełnienie swoich marzeń.

1741498_1398273453771544_1886708932_n.jpg
Na razie jest modelką. I to bardzo wziętą, bo Amerykanie uwielbiają takie alternatywne laski. Ma dopiero 22 lata, ale jest już rozpoznawalna w modelingu, choćby ze względu na swoje dziary. Ma za sobą wiele kampanii reklamowych oraz występów w serwisach internetowych. Jej sesja znalazła się również w brytyjskim magazynie Nuts.W przyszłości chce jednak mieszać w branży muzycznej. Dlatego teraz uczy się DJingu, gry na pianinie i śpiewu. Inspiruje się też Rihanną, ale bardziej jej seksapilem aniżeli sferą muzyczną. Ale z takim wyglądem i korzeniami włoskimi, Mercedes Edison musi po prostu pojawiać się przed obiektywem lub na scenie. Cała chemia dzieje się sama. Zobacz:

Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/MerceyEdison Czwartek 29.05.2014