Nieziemsko seksowna MILF-a

„Słoneczny patrol” oglądało się głównie dla podskakujących piersi Pameli Anderson. Zdaje się jednak, że podziwiając tylko Pam, można było wiele stracić. Bowiem piersi tej, trzeba powiedzieć, pani, są równie niesamowite.
bridges okł.jpg

Szczerze? Aż trudno nam uwierzyć, że ta super gorąca laska na zdjęciach jest MILF-em. A takie są fakty – Angelica Bridges ma 46 lat i jest matką dwójki dzieci. Jednak dwa porody i niemal pół wieku na karku nie przeszkadzają jej w tym, by wyglądać lepiej niż niejedna dwudziestolatka. Zdaje się, że czas zupełnie o niej zapomniał i Angelica starzeje się tylko metrykalnie.

Niech dowodem na to będzie również fakt, że Bridges została wybrana dwukrotnie na jedną ze 100 najseksowniejszych kobiet magazynu FHM, pierwszy raz w roku 1998, drugi – w 2003. Jednak poza byciem jedną z gorętszych modelek, Angelica Bridges jest też aktorką (występowała m.in. w „Słonecznym patrolu”), a także liderką popowego zespołu Strawberry Blonde.

Zobaczcie więc jak ta gorąca MILF-a powraca jeszcze raz jako seksowna ratowniczka ze „Słonecznego patrolu” i pręży swoje zgrabne ciało w skąpym stroju kąpielowym na gorącej plaży w Malibu.Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 05.04.2016