Nina Agdal w seksownej reklamie piwa

Takim ciałem Nina Agdal może sprzedać dosłownie wszystko! Po serii seksownych spotów z hamburgerami, przyszedł czas na gorącą reklamę piwa Cristal

Nina Agdal

Seksowną blondynkę z Danii - Ninę Agdal pokazywaliśmy wam już nie jednokrotnie. Gorąca 22-latka znana jest przede wszystkim z wybiegów i zdjęć dla Victoria's Secret oraz z wielokrotnej współpracy z magazynem Sports Illustrated (aż trzykrotnie znalazła się w Sports Illustrated Swimsuit Issue). Oprócz tego kojarzyć ją możesz np. z reklam marek takich jak Calzedonia czy Aerie oraz gorącej reklamy burgerów Carl's Jr., która swojego czasu zrobiła furorę w sieci.

Perfekcyjne ciało i słodki uśmiech Niny to najwyraźniej przepustka do sukcesu. Tym razem urocza modelka promuje piwo Cristal. Zapraszamy do obejrzenia tego bardzo apetycznego spotu z jej udziałem, ale obawiamy się, że współczynnik alkoholizmu po jego obejrzeniu może gwałtownie skoczyć w górę. Z taką laską się nie napijesz, hm?Dla przypomnienia, Nina Agdal w poprzednich kampaniach (Carl's Jr. i Aerie).


Co ciekawe, w reklamie Carl's Jr. swojego czasu wystąpiły także: Kate Upton, Emily Ratajkowski i Kim Kardashian.


Dodał(a): BJ, fot. Cristal Beer Środa 28.05.2014