Odlotowa MILF-a

Tanie linie lotnicze, zagubiony bagaż plus rozjuszona piękność: oto dowód, że nawet celebrytki miewają takie same problemy, jak zwykli śmiertelnicy

Screen Shot 2016-05-16 at 16.17.02.png

Znajomi twierdzą, że jesteś skąpcem, ponieważ korzystasz z tanich linii lotniczych? Przecież to żaden wstyd, co udowodniła właśnie Kelly Brook, angielska modelka, prezenterka, aktorka i projektantka strojów kąpielowych.

Choć owa 36-letnia MILF-a należy do osób zamożnych, to nie widzi żadnego problemu w lataniu za przysłowiowego funta.


Ostatnio, podróżując z angielskiego Gatwick do francuskiej Nicei, skorzystała z usług budżetowych linii easyJet, co jednak skończyło się wielką draką: okazało się, że przewoźnik nie tylko zgubił oraz uszkodził jej bagaże, lecz także nie wykazał się profesjonalizmem w rozwiązaniu owego problemu.

Skąd o tym wiemy? Wkurzona Kelly naprawdę grubo „pojechała” easyJetowi na Twitterze, dzięki czemu z miejsca stała się bohaterką wszystkich podróżnych, którzy cierpią z powodu niedbalstwa obsługi lotnisk oraz linii lotniczych.

Rada przed urlopem: jeśli gdziekolwiek na lotnisku napotkasz na jakiekolwiek problemy, zacznij mówić obsłudze, że znasz Kelly Brook. Prawdopodobnie wywołasz prawdziwy popłoch i zyskasz szacunek.  Dodał(a): Poniedziałek 16.05.2016