Oscar za seksapil - Kristen DeLuca

Właśnie jest w trakcie zdjęć do ekranizacji powieści Edgara Allana Poe „Ligeja”, w którym zagra tytułową rolę. Idealni pasuje do roli pięknej i namiętnej intelektualistki. Dziś Kristen odsłania przed nami kulisy…swojego oszałamiającego ciała. Przed Wami aktorka, raperka, kaskaderka, dziewczyna o wielkim sercu. I piersiach.
kristen-deluca.jpg

Po pierwsze: Kristen DeLuca jest aktorką. Ma za sobą epizody m.in.w: serialu „House”, filmie „Szybcy i wściekli” oraz wielu innych. W 2016 roku zagra główną rolę we wspomnianym wyżej obrazie na kanwie powieści Poe.

Po drugie
: Kristen DeLuca pozuje przed obiektywem. Świetnie prezentuje się zarówno w skąpym bikini, jak i sukni wieczorowej. Krysię moglibyśmy więc zabrać na plażowanie w Saint Tropez, jak i na wesele na Śląsku.

Po trzecie: ta pracowita dziewczyna wydaje niedługo swój album muzyczny. Ku naszej uciesze, będzie to płyta hip hopowa. Podobno gościć na niej będzie kilka znanych osobistości. Chętnie zorganizujemy jej tournee promujące najnowsze dzieło i pogadamy o rapie, jak z innymi naszymi gośćmi.Po czwarte: Kristen ma również żyłkę do interesów. W Los Angeles otworzyła firmę sprzątającą mieszkania i apartamenty. Odnosi sukcesy w branży, głównie dzięki poleceniom i dobrym referencjom klientów, co świadczy o profesjonalnym podejściu do biznesu. Bez względu czy sprząta w krótkiej spódniczce, czy pozuje w kuszącym stroju kąpielowym.

Po piąte: za wielkimi piersiami, Krysia ma olbrzymie serce. Jest w trakcie zakładania fundacji na rzecz wspomagania badań i walki z rakiem mózgu. Jest bardzo zaangażowana, bo jej mama odeszła z tego powodu w 2008 roku. Jest również aktywistką na rzecz psów.

Po szóste: to bardzo wysportowana laska. W przeszłości zawodowo trenowała gimnastykę, była tancerką i cheerleaderką. Obecnie ubiega się o uprawnienia trenerskie w kickboxingu.

Jednak Kristen najlepiej wychodzi jej bycie zjawiskową. Przeszywające spojrzenie, niesamowicie zgrabna sylwetka, jędrna pupa i piersi w słusznym rozmiarze oraz bystrość i inteligencja tworzą świetną całość. Jak dla nas, zdobywa Oscara w kategorii Seksapil.Dodał(a): Paweł Janusz Wtorek 10.03.2015