Paige Spiranac – seksowna golfistka

Jeśli uważacie, że golf to nudny i przede wszystkim męski sport, to gdy zobaczycie seksowną Paige Spiranac, to prędko zmienicie zdanie. I być może sami zechcecie kupić zestaw kijów i wyruszyć na pole, by zaliczyć kilka dołków.

Musimy przyznać, że jesteśmy golfowymi laikami, jedyną znaną nam postacią uprawiającą ten sport jest Tiger Woods i uważamy, że golf jest fajny, tylko i wyłącznie pod warunkiem, że grasz z kolegami, z którymi możesz wypalić przy okazji cygaro i sącząc whisky prosto z butelki, pogadać o weekendowych podbojach seksualnych.

W innym przypadku ten sport to kompletna nuda, a oglądanie pojedynku dwóch golfistów jest chyba nawet bardziej nużące od meczu curlingu. Gdy jednak natrafiliśmy na fotki nieziemsko seksownej Amerykanki Paige Spiranac, nasze nastawienie do golfa od razu uległo zmianie i nagle ten sport wydał nam się bardziej atrakcyjny niż kiedykolwiek. Oczywiście głównie za sprawą zawodniczki.

No bo chyba sami musicie przyznać, że Paige to kobieta nieprzeciętnej urody. Ma ogromne piersi, nogi do nieba, perfekcyjną talię i przede wszystkim piękną buzię. Kibice z całego świata momentalnie okrzyknęli 23-latkę najpiękniejszą sportsmenką świata, a wszystkie media im zawtórowały.


My nie będziemy tak jednoznaczni w naszych sądach, bowiem wystarczy spojrzeć na nasz ranking najseksowniejszych polskich olimpijek, które dopiero co walczyły w Rio, by nabrać pewnych wątpliwości, jednak Paige bez dwóch zdań jest najpiękniejszą golfistką świata. I patrząc na jej seksowne zdjęcia żałujemy, że nie udało jej się zakwalifikować na igrzyska w Rio. Z pewnością byśmy jej wiernie kibicowali.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 23.08.2016