Pamiętacie talenty Ewy Sonnet?

Hejterzy zarzucają jej brak talentu i promowanie się rozmiarem biustu. Polska piosenkarka nie ukrywa , że lubi ekshibicjonizm, a jej zdjęcia są jednym z najczęściej wyszukiwanych w Internecie.


Ewa w wywiadzie dla jednego z portali powiedziała, że u kobiet rozmiar jej miseczki budzi wrogość. Jesteśmy wstrząśnięci, ale nie zmieszani. U mężczyzn skutek jest odwrotny. Jeden z jej fanów, zamieszkały na stałe w San Francisco, po wysłuchaniu i obejrzeniu trzech koncertów polskiej piosenkarki, na które przylatywał specjalnie z  USA, wyrecytował Ewie po polsku własnoręcznie napisany sonet zakończony słowami: „Czy mogę Cię prosić o rękę?”. Romantyk.

Ta historia przypomina nam dowcip o facecie, który dał kandydatkom na żonę pewną kwotę pieniędzy, żeby sprawdzić, która z nich jest najbardziej ogarnięta życiowo. Koniec końców wybrał tę z największym biustem. Ale czy możemy dziwić się Amerykaninowi, kiedy sami dajemy się uwieść talentom Ewy? Tylko popatrzcie na te zdjęcia.Na oficjalnym profilu Ewa opisuje swojego idealnego mężczyznę. Jeśli jesteś mądry, otwarty, sympatyczny, czuły, brutalnie szczery w każdej sytuacji, wypełniony radością życia i pozytywnym nastawieniem, znasz odpowiedzi na pytania piosenkarki, wierzysz, że nie ma rzeczy niemożliwych, pozostajesz wolny od wszelkich lęków, fobii i uprzedzeń - to możesz śmiało podbijać do piosenkarki. Ewie życzymy powodzenia w karierze, zdobycia Fryderyka, czekamy na kolejną sesję zdjęciową z jej udziałem w naszym magazynie.

ZOBACZ WSZYSTKIE SESJE BOSKIEJ EWY SONNET DLA CKM:
Dodał(a): Maciej Prosiakiewicz / fot.: instagram.com/real.ewa.sonnet/ Czwartek 27.10.2016