Pamiętasz Christinę Milian?

Christina Milian niedługo skończy 34 lata, ale nadal wygląda jak niewinna osiemnastka, a wokal zaczyna się jej kształtować na nowo. Kilkanaście lat temu czarowała słodkim głosikiem i seksownymi kształtami. Dziś jej głos ewoluował, a ciało nadal kusi.
Milian_Christina.jpg

Christina Milian głosem przypomina nieco Rihannę, ale i wygląd ma równie egzotyczny. Amerykanka o kubańskich korzeniach karierę zaczynała jako prezenterka na kanale Disneya. W 2001 roku wydała pierwszą płytę i podbiła nią serca nastolatek. Nastolatków również, ale to akurat uczyniła występami w gorących klipach do swoich utworów.

Później zaliczała epizody w produkcjach filmowych, prowadziła programy w telewizjach muzycznych, a w 2006 roku wydała ostatnia płytę. Do niedawna słuch po Christinie Milian zaginął. Ale w marcu wypuściła swój najnowszy kawałek – „Rebel”. Po jego odsłuchaniu trzymamy kciuki za kolejne utwory, bo Christina oprócz tego, że dobrze wygląda, równie dobrze brzmi.Jednak gdy Christina Milian nie nagrywała, nie siedziała z założonymi rękoma, odcinając kupony od wcześniejszej twórczości. Stworzyła kilka marek produkujących bikini, ubrania, dodatki. Udziela się również charytatywnie. Oczywiście poświęcała się też swojej córce Violet. W tym roku będziemy mogli zobaczyć ją w serialu „Grandfathered”, gdzie gra przyjaciółkę jednego z głównych bohaterów, którą on chce przekształcić w swoją narzeczoną. Kto by nie chciał…? Zobacz jak Christina Milian w bikini paraduje po plaży.

Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Poniedziałek 18.05.2015