Pamiętasz Evę Longorię?

Prześliczna, drobna aktorka, dla której oglądaliśmy babski serial dała się ostatnio przyłapać na plaży w Miami. Relaksowała się z koleżankami ubrana jedynie w bikini. Jednak trzeba niestety stwierdzić, że notuje spadek formy, bo niewiele pozostało z miniaturowej Latynoski.
eva-longoria.jpg

Eva Longoria to bardzo szczupła, wręcz wychudzona niegdyś seksowna Latynoska meksykańskiego pochodzenia, która najbardziej znana jest z serialu „Gotowe na wszystko”. Emitowany w latach 2004 – 2012 tasiemiec przyciągnął i naszą uwagę. No ale to olbrzymia zasługa Evy oraz przewijających się tam innych fajnych lasek (nie, nie głównych aktorek). Za ten tytuł była wielokrotnie nominowana do różnych nagród, jednak nigdy żadnej nie zdobyła.Zdobyła jednak inne trofeum. Amerykański magazyn Maxim uznał ją za kobietę roku 2014. 40-letnia aktorka i modelka dziś gra w mniej znanych produkcjach, ale wciąż utrzymuje się na fali. Gra też w reklamach, bo nadal wygląda świetnie i jej wizerunek jest wiele wart.

Uznajemy zatem wypad do Miami jako urlop od bycia zajebistą i będziemy zaglądali do Evy, by sprawdzić, kiedy znów będzie fit laską.


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Wtorek 08.12.2015