Panna z Fejsa

Kasia to bardzo rezolutna dziewczyna, najpierw zaistniała na Facebooku, gdzie nie można pokazywać piersi, aby ten szczytny cel zrealizować w czasie tej zmysłowej sesji, którą możecie zobaczyć w aktualnym CKM!

maliszewska.jpg

Jak to się stało, że Ci się udało, a my cieszymy się z przegranej i twojej sesji w CKM?
Od samego początku znałam swój cel i wiedziałam, że go osiągnę.. Co zrobiłam? Postanowiłam wziąć sprawę we własne ręce! Założyłam się z moim narzeczonym , że znajdę się w CKM. On powiedział, że nie uzbieram nawet 5 tysięcy fanów, a ja uzbierałam ponad 10 000! :) Wy też nie wierzyliście, ale oto jestem!

Zdarzają Ci się niemoralne propozycje ze strony interneutów
Takie sytuacje się zdażają, ale trudno - taki już urok internetu:) Jednego „wielbiciela”, który mi wysyłał niegrzeczne propozycje, tak wkręciłam, że mi zaczął wysyłać swoje nagie foty! Nie opublikowałam ich nigdzie, bo miał bardzo małe… zdjęcia

Aparat czy kamerka?
Zdecydowanie kamerka! Kiedy robi się gorąca atmosfera, lepiej korzystać z funkcji wideo, wciskasz przycisk i wygłupom nie ma końca
cuda_phone.jpg

Na ile sposobów wykorzystujesz internet?
Na każdy możliwy. Mam fan page Cycki Cuda i się Uda, dzięki któremu zainteresowaliście się moją seksowną osobą, gdzie jestem interaktywna, na tyle, na ile Facebook pozwala…  Mam też konto na showup.tv  gdzie czasami wpadam, aby zaszaleć przed kamerką, w granicach rozsądku naturalnie :)

W łóżku też kręcą Cię technologiczne nowinki?
Nie. W łóżku lubię jazdę bez trzymanki. Nie ma czasu na jakieś gadżety na baterie, kiedy żywy chłopak jest obok mnie. Liczy się tu i teraz!

Poznałaś kiedyś w necie jakiegoś faceta, który sprawdził się w realu?
Taakk , mój narzeczony sprawdził się w tej roli w 100%! Zanim jeszcze zaczęłam internetowe zabawy.

Inteligentny dom, czy inteligenty mężczyzna?
Inteligentny mężczyzna niekonieczne musi być chodzącą Wikipedią połączoną z humorem Kuby Wojewódzkiego i aparycją Justina Timberlake’a. Inteligencja faceta może być nawet przeszkodą, bo taki inteligent będzie dzielił włos na czworo, oglądał wszystko z każdej strony i nic z tego w końcu nie wyjdzie. To poproszę inteligentny dom!

Polubisz nas po tej sesji?

Ja już Was lubię, jestem wśród ponad 27 tysięcy fanów, którzy z bezinteresownej miłości do CKM, lubią go na Facebooku! Liczę, że na jednej sesji się nie skończy, w końcu nie pokazałam jeszcze wszystkiego co chciałam.

ZOBACZ WIDEO Z SESJI KATARZYNY!

CAŁA SESJA I CAŁY WYWIAD W TYM CKM!


Dodał(a): CKM.PL Czwartek 22.08.2013