Pauline Tantot – podwójne kłopoty

To jest dopiero wybuchowa mieszanka. Francuzka i Persjanka w jednym ciele… czekaj… nie w jednym, a w dwóch, bo ta seksbomba ma siostrę bliźniaczkę. To graniczy z cudem, żeby po świecie chodziły dwie identycznie piękne i pociągające kobiety… a jednak.

Pauline urodziła się tego samego dnia co jej siostra bliźniaczka, czyli 29 grudnia 1994 roku we Francji. Ta dziewczyna na pewno lubi psocić. Wystarczy tylko spojrzeć jej w oczy, by dostrzec w nich chochliki. Z kolei na nosie ma łobuzerskie piegi. Jest też fanką postaci z kreskówek, które zazwyczaj figlowały na ekranie.

Pauline kocha słońce, a słońce kocha ją. Jest zwolenniczką chodzenia bez stanika, bo na jej złoto-brązowym ciele oraz biuście trudno dopatrywać się śladów po bikini. Trzeba przyznać, że jej piersi są idealne do wypuszczania ich na wolność. Nie są tak duże, żeby wyglądać źle bez biustonosza, a także zbyt małe, żeby nosić push-up wypchany skarpetkami – są po prostu akurat, do ręki.

Wielu facetów od piersi woli pośladki i to na ich uwagę zasługuje ta ślicznotka. Ma sporych rozmiarów pupę i widać, że nie stroni od przysiadów, bo jej brzoskwinka jest wyjątkowo jędrna. Takie ciało jest idealne do tego, by prezentować je w bikini. Pauline doskonale o tym wie, dlatego wspólnie z siostrą stworzyły własną linię strojów kąpielowych Khassani.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 23.07.2020