Po treningu wygląda się tak!

Dziewczyny ćwiczą żeby wyglądać piękniej, żyć dłużej, stawiać sobie wyzwania, ale i lepiej prezentować się w oczach facetów. To jednogłośnie przyznają fit bomby, które prezentujemy Wam dziś. A wspólnie z serwisem Potreningu.pl szukamy polskiej dziewczyny o podobnych walorach jak dziewczyny z tego materiału!
fit-dynamit.jpg

Mało kto przyzna, ale większość osób trenujących robi to między innymi, by dobrze wyglądać. Nago. Stąd w sieci pojawiają się zdjęcia, które obrazują postępy w treningach, a siłownie i kluby same zachęcają, żeby pstrykać w ich gymach samojebki i tagować nazwą przybytku. My wolimy oglądać fit laski na fotach z ich domów, gdzie mogą poczuć się swobodniej, zrzucić ciut więcej i nie narazić się przy tym na drwiny innych dziewczyn.

anna-b-fit.jpg
Anna Bielkheden – Szwedka, która od 6 lat podbija Stany Zjednoczone. Zajmuje się profesjonalnym make upem i malowała m.in. Jessicę Biel, Gisele Bundchen, Beyonce. Jednak nas interesuje jej inna pasja. Anna kupiła siłownię w Los Angeles, którą sama teraz prowadzi i oczywiście ćwiczy w niej. Startuje też zawodach bikini dla kulturystek.

bikinimodel.jpg
Caithleen Heffernan -  obsesyjnie pilnuje, by odżywiać się zdrowo. Doskonale wie, że dieta to 70% sukcesu, a pozostałe 30% to ćwiczenia. Na swojej stronie i w książce „The Bikini Model Cookbook” podaje zdrowe i pożywne przepisy na pyszne żarcie, które spowoduje, że laski będą wyglądać jak ona. Przynajmniej w 70%, ale to i tak będzie wystarczająco.

dallitza-fit-laski.jpg
Dallitza Perez – dziewczyna, która jeszcze kilka lat temu nie uwierzyłaby, że zostanie fit laską. Imprezy, śmieciowe żarcie i kac – tak kojarzy jej się młodość, gdy w wieku 18 lat wyprowadziła się z domu i postanowiła prowadzić dorosłe życie na własną rękę. Na szczęście otrząsnęła się z tego, podglądając inne laski na Instagramie. Postanowiła, że pewnego dnia i o niej będą pisać. Spełniamy życzenie panny Perez!

missprestin-fit.jpg
Miss Prestin - czyli Laura Michelle Prestin. Pół Egipcjanka, pół Kanadyjka. To właśnie oryginalna uroda, idealna sylwetka i sporych rozmiarów piersi przetarły drogę tej fitnessce na okładki magazynów męskich i sportowych. Jest zawzięta i nie odpuszcza. Typowa lokomotywa - ale nie w kwestii gabarytów, po prostu ciężko ją zatrzymać.

caitlin-fit.jpg
Caitlin Rice – od wychudzonej modelki po imprezowiczkę z brzuszkiem piwnym. Caitlin nie zawsze była wysportowana i jędrna. Po tym, jak nie wytrzymała tempa życia na wybiegach, grubo imprezowała. Na swoje i nasze szczęście, na jej drodze stanął Braden, który potrząsnął niesforną dziewczyną i zmotywował ją do działania. Dziś ćwiczą razem i nie wyobrażają sobie dnia bez ćwiczeń. Caitlin nie wyobraża sobie również dnia bez gorącej foty na swoim profilu. Dzięki Braden!

A teraz czas na polską odpowiedź - wspólnie z serwisem Potreningu.pl szukamy najseksowniejszej, sportowej dziewczyny, która zostanie Twarzą Potreningu.pl i wygra sesję dla CKM! Wszystkie chętne do udziału w zabawie zapraszamy do opublikowania swoich zdjęć w tej aplikacji

twarz-PTjpg.jpg


Dodał(a): pinky Czwartek 23.10.2014