Polska Władczyni Męskich Umysłów!

Dorota? Natalka? Joaśka? A może ktoś zupełnie inny? Wybieramy najbardziej gorącą, fascynującą, elektryzującą kobietę w Polsce! Głosuj na swoją kandydatkę i wygraj kultową koszulkę CKM!

SONDAsg.jpg

Znasz je z prasy, telewizji i internetu. Wszystkie są piękne, inteligentne, gorące, elektryzujące, fascynujące. No, może nie wszystkie... ale i tak o każdej jest głośno dziś i będzie głośno w całym 2013 roku! Lecz która kobieta między Odrą i Bugiem będzie „numerem 1”? Za którą będziemy uganiali się w dzień, o której będziemy śnili w nocy? Która w tym roku całkowicie zawładnie umysłami polskich mężczyzn?

Zdecyduj już dziś! Miesięcznik CKM i serwis ckm.pl ogłaszają wielkie wybory polskiej Władczyni Męskich Umysłów! Oddaj swój głos i wybierz swoją kandydatkę!

Sonda
Wybierz Polską Władczynię Męskich Umysłów:


Doda
doda.jpg

Piosenkarka i urodzona gwiazda. Jej wspaniałe ciało miłościwie króluje nam już od kilku lat – czy przedłużysz jej kadencję?

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Zjawiskowa supermodelka, najsłynniejsza Polka w Ameryce. Kocha pięknych mężczyzn i zwierzęta futerkowe. Albo odwrotnie.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Perfekcyjna pani domu. Wykształcona, atrakcyjna, no i zawsze ma czystą chatę. W dodatku właśnie bierze rozwód i jest wolna!

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Gorąca i niegrzeczna modelka od lat rozpala czytelników CKM, a od czasu Euro 2012 całą Polskę. Co nowego pokaże nam w tym roku?

Weronika Grycan
Weronika Grycan
Celebrytka, pasjonatka tańca. Niektórzy mogą ją nazwać największym czarnym koniem naszego głosowania, no ale przecież jest biała.

Ewa Sonnet
Ewa Sonnet
Modelka, piosenkarka i posiadaczka największego naturalnego biustu w Polsce. Ten ostatni argument jest nie do podważenia!

Kasia Tusk

Kasia Tusk
Najpopularniejsza blogerka oraz nowa modowa guru w Polsce. Elegancka, zadbana, a poza tym córka wpływowego faceta, którego pokazują w TV.

Marina Łuczenko
Marina Łuczenko
Importowana z Ukrainy wokalistka, kompozytorka i aktorka. Śpiewa jak anioł, wygląda jak anioł, choć nie wiemy jak gotuje.

Iga Wyrwał
Iga Wyrwał
Świetnie zbudowana krągła modelka planuje swój wielki powrót w 2013 roku. Lecz czy zostanie władczynią męskich umysłów?

A może ktoś zupełnie inny...

Inna kobieta całkowicie opanowała twój umysł? Masz swoją własną kandydatkę? Wpisz jej imię i nazwisko w komentarzu.

Wygraj kultową koszulkę CKM!

Jeśli dodatkowo chcesz wygrać jedną z legendarnych koszulek CKM, jednym zdaniem uzasadnij swój wybór w komentarzu pod tym artykułem. 10 najtrafniejszych, najdowcipniejszych, najbardziej zaskakujących wypowiedzi nagrodzimy koszulkami!

REGULAMIN KONKURSU


Dodał(a): CKM Wtorek 15.01.2013