Przeznaczenie w bieliźnie - Destiny Sierra DeLisio

Kiedy akurat nie pozuje w skąpej bieliźnie albo nago, lubi pomagać biednym i trenować boks. Gwarantujemy, że jej kształty cię znokautują.

Jej imię to Destiny, czyli przeznaczenie. Wydaje się bardzo znaczące, bo kiedy raz się na nią spojrzy, łatwo uznać, że to los w jakiś sposób przeciął wasze ścieżki i zagadką będzie dla ciebie, dlaczego stało się to tak późno. Sierra DeLisio ma 26 lat, a w branży modellingowej znalazła się mając ich zaledwie 13.

Pochodzi z Seattle, ale aktualnie mieszka w słynącym z pięknych kobiet, często nazywanych upadłymi aniołami, mieście Los Angeles, gdzie spełnia swoje ambicje. Zajmuje się pozowaniem głównie w bieliźnie i strojach kąpielowych, ale nietrudno zauważyć ją kompletnie nagą. Udowadnia to zresztą swoimi fotkami na Instagramie.

Pragnie pomagać ludziom, przez co założyła agencję charytatywną, skupiającą piękne modelki chcące pomagać ubogim. W wolnym czasie, którego nie ma za dużo uwielbia ćwiczyć boks, bo jak sama twierdzi, jest to świetny sposób, aby utrzymywać ciało w formie. Nas jej kształty powaliły na deski, ale nie zamierzamy wstawać i prosimy o więcej takich nokautów.Dodał(a): Mateusz Olch / fot.: https://www.instagram.com/destinydelisio/ Piątek 02.06.2017