Qimmah Russo - fit petarda

Podglądają jej wyrzeźbione ciało i spore, jak na fit laskę, piersi. Oczywiście nie wspominamy o pupie, bo przysiady to jedno z jej obowiązkowych ćwiczeń. Ta młodziutka wysportowana laska podbija powoli Instagram. Podziwia ją coraz więcej facetów, a dziewczyny czerpią z jej zdjęć inspirację
qimmah-russo.jpg


Ta czekoladka nazywa się Qimmah Russo i pochodzi z Kaliforni. To nietrudne do rozpoznania – dziewczyna dba o swoje ciało, ma wygląd jędrnego anioła, a do tego uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Jest jedną z dziewczyn, które popularność zyskują dzięki swojej aktywności na Instagramie, zupełnie jak inna fit laska – Jen Selter.

Qimmah Russo grała kiedyś w koszykówkę w drużynie szkolnej Alemany High School w Mission Hills w Kaliforni. Na parkiecie zajmowała pozycję obrońcy, jednak w życiu prywatnym zdecydowanie przechodzi do ataku. Bierze z życia ile się da, napędzając się energią płynącą z treningów. W liceum również biegała na 100 i 200 metrów, ale ze średnimi wynikami. Bo jej największym atutem jest zwinność i siła.

Swoją wiedzę, popartą świetną figurą i sprężystością, przelewa teraz na innych. Prowadzi treningi personalne jako trenerka fitness. Jednak nie skupia się na skakaniu po stepie do aerobiku, a na przerzucaniu ciężarów i wykonywania z nimi piekielnie trudnych ewolucji. Dzięki temu nie zobaczysz u niej celulitu, a wypiętą dumnie pupę i płaski brzuch.

Oprócz aktywności fizycznej, Qimmah lubi śpiewać. Jednak nie mamy złudzeń – obstawiamy, że jej ulubionymi utworami są kawałki śpiewane podczas wojskowej musztry, którymi katuje swoich podopiecznych na indywidualnych zajęciach.


belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg

Dodał(a): buddy / fot.: instagram.com/kee_ma_la_shmexy Piątek 31.01.2014