Queens - kiedyś i dziś

Co słychać u naszych królowych?

Queens CKM

W maju 2006 roku mogliście podziwiać w CKM trzy piękne niewiasty – Patrycję Wódz, Monikę Niedek i Agnieszkę Maksyjan, czyli zespół Queens. Postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u naszych gorących dziewczyn. Poniżej dla przypomnienia galeria z okładkami z 2006 roku (Queens na majowej).

Po pierwsze (i najważniejsze) od czasów sesji w CKM zmienił się skład zespołu. Już w sierpniu 2006 roku Patrycję Wódź i Agnieszkę Maksyjan zastąpiły dwie laski: Julia Trębacz i Sylwia Parys. Plotki głoszą, że powodem odejścia Patrycji miała być nieudana operacja plastyczna. W 2007 dziewczyny w nowym składzie nagrały album „Radio Active”, a w 2008 dwa single: „I say my body” i „Lecz kiedyś znów”. Od tamtej pory słuch po królowych zaginął…

Tak wyglądał nasz ulubiony skład zespołu Queens:


A tak jego nowa wersja:
Queens
Słuch po Patrycji Wódz zaginął i kompletnie nie mamy pojęcia, co się z nią dzieje. Jak donosi jeden z serwisów plotkarskich, Patrycja podobno wróciła do Szczecina, gdzie pomaga w prowadzeniu rodzinnej firmy. Agnieszka Maksyjan przede wszystkim zmieniła nazwisko na Kociak (uważamy, że nowe pasuje do niej znacznie bardziej) oraz poświęciła się branży reklamowej (jest jedną z najczęściej zatrudnianych do reklam dziewczyn w kraju). Za to Monikę Niedek mogliście oglądać w drugiej edycji Bitwy na głosy (jeśli ktokolwiek ogląda ten badziew, nasza gwiazda śpiewała podobno w ekipie Natalii Kukulskiej).


Dodał(a): ckm.pl, fot. Wikipedia Czwartek 15.11.2012