Radosny MILF - Daphne Joy

Mieli ją słynni raperzy. Jeden z nich został postrzelony 9 razy, ale ona z pewnością mu to wynagrodziła. Podobnie jak brak pieniędzy.


Daphne Joy to gorąca mieszanka filipińskiej i portorykańskiej krwi. Dlatego wygląda tak wybuchowo. Jeśli zastanawiasz się jaki jest niedościgniony ideał kobiety, spójrz na jej twarz. I ciało. To przecież bogini, co zeszła z niebios na naszą planetę.

Jeśli kiedykolwiek wzdychałeś do matki Stifflera, to masz nowy obiekt westchnień. Nie kwestionujemy tego, że kształty Jennifer Coolidge są wspaniałe. Ale jednak wymiary Daphne są ciekawsze. Mierzy 168 cm wzrostu i waży zaledwie 52 kilogramy. Ale te trzy najważniejsze liczby to 94-58-89. Niewiele dodać i niewiele ująć.

Kto uczynił ją jedną z najgorętszych mamusiek na naszej planecie? Przecież nie pozwoliłaby się dotknąć byle komu. Ojcem jej dziecka jest niedawny bankrut 50 Cent. To ona pokazała mu, co znaczy być w cukierni!

Daphne ma słabość do czarnoskórych raperów. Jej obecnym partnerem jest Jason Derulo, który mówi do niej brzydko. Nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby ona rzucała do nas sprośnościami.

Kobieta nie spoczywa na laurach z powodu – z pewnością – wysokich alimentów, od gościa, który często bywał w klubach. Można było ją zobaczyć na wielkim ekranie w czwartej części słynnej serii z Johnmym Deppem o piratach. Już wtedy wkroczyła na nieznane wody i dokonała abordażu na nasze serca.  

Daphne Joy ma już prawie 30 lat. I jak wiele innych MILF-ów potrafi rozgrzać nas do czerwoności. Mogłaby stanąć między Jennifer Lopez a Kim Kardashian i wyglądałaby jak siostra obu celebrytek. Derulo na pewno każe jej trząść pośladkami, wykrzykując głośno „Wiggle”!Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/daphnejoy/ Poniedziałek 13.02.2017