Raquel Pomplun

Skromna dziewczyna o pięknym wyglądzie nie jest jednak typem seksbomby. Ma apetyczne wymiary 86-64-91, ale swojej miseczki B nie powiększała. Zresztą ma doskonałą cerę, więc nie nakłada też na siebie ton make-upu, a graficy nie maja za dużo pracy przy obróbce jej zdjęć z sesji.
Raquel-Pomplun.jpg

Raquel Pomplun do Playboya trafiła przypadkiem, bo w jednym z wywiadów „chlapnęła”, że chętnie by zapolowała do sesji dla męskiego magazynu. I stało się – w kwietniu 2012 roku została Playmate miesiąca. Ale zrobiła takie wrażenie na czytelnikach i na Hugh Hefnerze, że zdobyła tytuł Króliczka Roku 2013 (pierwsza meksykańsko-amerykańska play mate roku). A przychylność zdobyła sobie szerokim uśmiechem, naturalną urodą, śliczną buzią i oczywiście świetnym ciałem. To, że wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa pomogło jej w dalszej karierze.

Post użytkownika Raquel Pomplun.

26-letnia latynoska urodziła się w San Diego, w USA, ale dzieciństwo spędziła w Tijuanie w Meksyku. Jest bardzo zajęta, bo wykorzystuje wszystkie szanse, jakie podsuwa jej karma. Bierze udział w sesjach, tańczy, ale jest też prezenterką telewizyjną. Prowadzi program, w którym pokazuje ciekawe walki i filmy o MMA.

Post użytkownika Raquel Pomplun.

Raquel Pomplun to dziewczyna zaradna, pracowita, lubi też takich facetów. Jej mężczyzna nie może leżeć na kanapie z pilotem. Niestety ma już męża, ale nawet jej wybranek może kiedyś się zmęczyć i położyć. Wtedy do akcji musisz wkroczyć rześki Ty!6qqnkgen.jpg
l43-raquel-pomplun-coniglie.jpg
Post użytkownika Raquel Pomplun.

Post użytkownika Raquel Pomplun.

Post użytkownika Raquel Pomplun.

Post użytkownika Raquel Pomplun.
Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/rpomplun Czwartek 28.08.2014