Reklama Victoria's Secret z Polką!

Nasza piękna rodaczka Monika Jac Jagaciak od jakiegoś czasu współpracuje z marką Victoria's Secret. Tym razem możemy oglądać wideo promujące nową kolekcję kostiumów kąpielowych z jej udziałem

Monika Jagaciak victorias secret

Jako fani kobiecego piękna jesteśmy bardzo dumni z faktu, że polskie modelki uchodzą za jedne z najpiękniejszych dziewczyn na świecie. Wiele z nich współpracuje z topowymi projektantami i domami mody, a ich słodkie twarze znane są prawie na wszystkich kontynentach. Jednym z największych sukcesów naszych rodaczek bez wątpienia jest podpisanie kontaktu z firmą Victoria's Secret.

Jak wiadomo popularna marka bielizny w swoje szeregi przyjmuje tylko najseksowniejsze modelki świata. Wśród nich są piękności takie jak: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Miranda Kerr czy Doutzen Kroes. Jeśli chodzi o Polki, na chwilę obecną zaszczytu tego dostępują: Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss i Monika Jagaciak. Ta ostatnia znalazła się w najnowszej kampanii kostiumów kąpielowych.

Obok Moniki Jagaciak w czerwcowych reklamach możemy zobaczyć także dwie inne, nowe twarze: Kelly Gale (blondynkę) i Camille Rowe (brunetkę). Internauci już wyrażają zachwyt nad tymi pięknościami!

Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Wtorek 17.06.2014