Rok 2015 z okładkami CKM

Choć na co dzień wychodzimy z założenia, że trzeba iść do przodu, czasem lubimy oddać się sentymentalnym podróżom w przeszłość. Dziś wspominamy 12 gorących okładek CKM, które cieszyły nasze oczy w 2015 roku. Która z nich podobała wam się najbardziej?

eferferfef.jpg


Tak, wiemy, że nowy rok już się zaczął, ale zamiast brać się za spełnianie noworocznych postanowień, wolimy się jeszcze trochę poobijać i powspominać stare, dobre czasy. Oto krótka, sentymentalna podróż, która przypomni wam wszystkie gorące dziewczyny z naszych okładek - to one cieszyły nasze oczy w 2015! Gotowi na taką dawkę seksapilu (galeria poniżej)?

Zobacz całą sesję Bereniki Nienadowskiej

W 2015 rok wprowadziła nas seksowna mistrzyni pole dance - Berenika Nienadowska. Choć nie udało jej się wygrać programu "Mam talent", z całą pewnością udało jej się podbić Wasze serca. Podobnie z resztą, jak i Pauli Tumali, którą w lutym po raz kolejny zaprosiliśmy do współpracy (malowane ciało słynnej Słowianki zdobiło wyjątkowy, bo jubileuszowy, 200. numer naszego magazynu).

Zobacz całą sesję Pauli Tumali


W marcu apetyt zaostrzyła nam seksowna gwiazda programów kulinarnych - Monika Goździalska. Z kolei w kwietniu po raz drugi mogliście oglądać także kolejną Słowiankę Donatana - Olę Ciupę.

Zobacz zakulisowe wideo z sesji z Olą Ciupą


Rok 2015 z okładkami CKM

 
Jedną z najgłośniejszych sesji ubiegłego roku z całą pewnością była natomiast ta z udziałem Oli "Mishon" Kasprzyk - alternatywnej modelki, wokalistki, a prywatnie kobiety Maćka "Człowieka Wargi" Dąbrowskiego z kanału "Z dupy". Nie ma to jak gorąca kobieta z tatuażami i gitarą!

Zobacz dziary (i nie tylko) Mishona

Z kolei temperatury w lato podnosiły nam kolejno: Danielle Sharp (w czerwcu), gwiazda polskiej muzyki dance - Magdalena Narożna (w lipcu) i dziewczyna Grzegorza Krychowiaka - Celia Jaunat (w sierpniu). Wciąż nie możemy się zdecydować, która z nich podobała nam się najbardziej.

Zobacz zakulisowe wideo z sesji z Celią Jaunat


Sonda

Wybierz najlepszą okładkę CKM 2015

Tymczasem przyszedł wrzesień, a wraz z nim roznegliżowana pogodynka Superstacji - Klaudia Wiśniowska. Potem nasze oczy cieszyła jeszcze październikowa Monika Parys, sfotografowana przez Wujaszka Liestyle oraz jedna z uczestniczek programu "Top Model" - Misha Czumaczenko (listopad).

Zobacz zakulisowe wideo z sesji z Klaudią Wiśniowską

Rok 2015 zamknęła gorąca sesja aż trzech pięknych niewiast: Pauli Tumali, Anity Sikorskiej i Katarzyny Pereg. Takie trio na pewno będzie zwiastować kolejny wspaniały rok, pełen gorących kobiet i gorących materiałów z ich udziałem.

To był zdecydowanie dobry rok!

Zobacz zakulisowe wideo z Paulą, Anitą i Katarzyną
Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 04.01.2016