Rosanna Arkle i jej boskie pośladki

Pupa tej dziewczyny jest tak boska, że jej fani w mediach społecznościowych zaczęli ją prosić o to, by założyła własną stronę internetową poświęconą temu, jak osiągnąć tak boski tyłek. I na całe szczęście posłuchała głosu swojej publiczności.

W świecie opanowanym przez obsesję na punkcie kształtnych i jędrnych tyłeczków, pupa Rosanny Arkle zdecydowanie się wyróżnia. Mało która modelka ma bowiem tak doskonałe pośladki, jak ta seksowna Australijka.

Niech świadczy o tym fakt, że Rosanna założyła własną stronę internetową na specjalne życzenie swoich fanów, którzy lawinowo zasypywali ją pytaniami o to, w jaki sposób dba o swój tyłeczek i bezustannie prosili, by podzieliła się z nimi swoimi metodami. Zapotrzebowanie na te informacje było jednak tak duże, że Rosanna oprócz strony, założyła też specjalną aplikację mobilną, przeznaczoną wyłącznie do treningu pośladków.

Ale właściwie to nie ma co się dziwić, w końcu pupa Rosanny rzeczywiście jest ponadprzeciętnie boska i olśniewająca. Jesteśmy nawet skłonni przyznać, że Australijka zdetronizowała w naszym redakcyjnym rankingu inną posiadaczkę doskonałego tyłka, młodziutką Sommer Ray, którą niegdyś jednogłośnie okrzyknęliśmy królową pośladków.


Choć oczywiście wystarczy spojrzeć na Rosannę Arkle, by stwierdzić, że ma znacznie więcej seksownych atutów, niż tylko zabójczo jędrną pupę. Przede wszystkim są to duże i kształtne piersi, od których nie sposób oderwać wzroku, bardzo zmysłowe usta oraz kuszące spojrzenie seksownej kotki. Starajcie się tylko nie patrzeć jej za długo w oczy, bo wsiąkniecie do reszty.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 11.10.2016