Ryleigh Murphy – urodzona artystka

Ryleigh to dziewczyna niezwykle uzdolniona manualnie. Na co dzień pracuje jako modelka, ale ze względu na to, że ukończyła szkołę wizażu, do wszystkich sesji maluje się sama. Hobbystycznie robi także zdjęcia, więc może wystarczy tylko samowyzwalacz i nie będzie potrzebowała do sesji już nikogo innego.

Ryleigh mimo swoich ponadprzeciętnych zdolności wykalkulowała, że zdecydowanie najbardziej opłaca jej się pozowanie do zdjęć. Zrezygnowała więc z poprzednich zajęć, choć miała się czym pochwalić. Z początku malowała obrazy, później przeniosła się na wykonywanie makijaży, aż w końcu zrezygnowała z działań manualnych kosztem kariery modelki. Nie zrobiła tego jednak całkowicie, ponieważ sama maluje się na profesjonalne sesje.

Niestety mamy złą informację dla wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować umówić się z tak uzdolnioną pięknością. Największą przeszkodą nie jest o dziwo odległość, choć Ryleigh mieszka w Dallas. Czynnikiem wykluczającym zaproszenie jej na randkę jest to, że od kilku lat Ryleigh jest w szczęśliwym związku z byłym profesjonalnym graczem rugby. 

Zdjęcia modelki zobaczycie poniżej.Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 22.02.2021