Sahara Ray – rozgrzeje cię bardziej niż pustynne słońce

Gorąca jak pustynia i kusząca jak “Rayski” owoc. Taka właśnie jest ta australijska ślicznotka. Ta niegrzeczna dziewczynka lubi nie tylko facetów, ale też kobiety, a my uwielbiamy ją za to jeszcze bardziej. Po sprawdzeniu jej galerii na pewno też ją polubisz.

Jej imię nie bez przyczyny brzmi jak największa z najgorętszych pustyń na świecie. Ta dziewczyna jest tak gorąca, że zwróciła na siebie uwagę Justina Biebera. A trzeba mu oddać, że w kwestii kobiet ma on dobry gust. W końcu to niepierwsza piękność, która dzięki gwiazdorowi zwróciła też naszą uwagę. Podobnie było z Cindy Kimberly.

Ray została zauważona z piosenkarzem podczas pobytu na Hawajach. Warto dodać, że paradowała wtedy topless, więc tym bardziej podgrzało atmosferę wokół siebie. Przez krótki czas spotykała się z bożyszczem nastolatek, ale na szczęście związek nie wypalił.

Sahara urodziła się 10 marca 1993 roku w Australii, jednak nie spędzała tam dzieciństwa. Dorastała w Santa Cruz, przebywając trzy miesiące w roku na Hawajach. Teraz wiadomo skąd w tej dziewczynie tyle gorąca.

Jej ojciec Tony Ray to legenda surfingu. Właśnie od niego zaraziła się potrzebą bycia w centrum uwagi. Najpewniej to po nim ma też ciągłą potrzebę przebywania na plaży. Ta dziewczyna tak bardzo kocha wodę, piach i słońce, że po ukończeniu kurs w Fashion Institute of Designing and Merchandising w Los Angeles zaczęła projektować własne stroje kąpielowe.

I wygląda w nich fenomenalnie:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Niedziela 11.12.2022