Samantha Cheyenne – psia mamusia

Samotne kobiety najczęściej stawiają na koty. Sam nie ma problemów ze znalezieniem faceta, a jednak nie jest w związku. Tłumaczy to tym, że woli pieski, bo jej zdaniem są wierniejsze niż faceci.
Wyświetl ten post na Instagramie.

How we end up in the backseat 🥴

Post udostępniony przez SAM CHEYENNE (@samcheyenne)


Sam urodziła się 18 grudnia 1996 roku w Stanach Zjednoczonych. Już od dziecka była wielką fanką psiaków i co chwila przynosiła do domu kolejnego szczeniaka znalezionego gdzieś na ulicy. Zdarzało się, że podkradała sąsiadom ich pupili, a podwórko rodziców zamieniała w istny zwierzyniec.

Jej miłość do czworonogów nie przeminęła, nawet gdy stała się dojrzałą kobietą. Oczywiście tak jak ona biegała za młodu za pieskami, tak w końcu zaczęli ganiać za nią faceci. Niestety kilku z nich nie traktowało jej poważnie i mieli inne dziewczyny na boku. Sam w końcu postanowiła, że na kilka lat zrobi sobie przerwę od chłopaków. W tym czasie okazało się, że kręcą ją także kobiety.

No i oczywiście dalej interesuje się zwierzętami. Często odwiedza schroniska, a sama jej właścicielką kilku psiaków. Jest wielką fanką Drake’a, dlatego tak nazwała jednego ze swoich pupili.

Oczywiście jej życie nie kończy się na wychowywaniu kolejnych włochatych kumpli. Jest także modelką i często słyszy, że wygląda jak klon Megan Fox. To w sumie wielki komplement, bo aktorka, mimo że rzadko pojawia się w filmach, to wciąż kręci wielu facetów. Sam spokojnie mogłaby ją zastąpić w nowych produkcjach.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 09.10.2020