Sarah Harris - Modelka Plus Size

Sarah uważa, że jej największe zalety to pokora i szczerość, a za najlepszą część swojego ciała uznaje twarz. Pokornie i szczerze stwierdzamy, że jest piękna. Jak – dosłownie – cała Sarah Harris.

Sarah pochodzi z małego miasteczka w Nowej Zelandii, gdzie wychowała się na farmie. Szybko jednak zawitała przed obiektywy fotografów i zawojowała świat modelingu. Dziś prócz pozowania jej czas pochłaniają dwie firmy, które prowadzi ze swoim chłopakiem. 

Modelka nie lubi, kiedy mężczyźni kłamią, chcąc uniknąć zranienia drugiej osoby. Jej zdaniem nawet najgorsza prawda jest mniej bolesna w ogólnym rozrachunku aniżeli drobne kłamstewko. Sarah nie przepada również, kiedy na Instagramie obcy mężczyźni wysyłają jej zdjęcia swoich penisów, więc jeśli miałeś taki zamiar, to pohamuj swoją fantazję.

CZYTAJ TAKŻE: KHLOE TERAE - KANADYJSKIE KRĄGŁOŚCI

Możesz za to zaprosić ją na randkę – najlepiej zorganizuj piknik na plaży i weź pieczonego kurczaka. Do picia sprawdzi się białe wino, imbirowe piwo albo whiskey. Jeśli wypijecie za dużo, Sahrah będzie leczyła kaca hawajską pizzą. Taki z niej ananas. 

Oprócz talentów, którymi Sarah Harisson chętnie chwali się na Instagramie, modelka potrafi też pięknie rysować oraz doskonale naśladować głosy zwierząt.

W życiu podąża za mottem – rób to, co kochasz, a wszyscy dookoła ciebie będą szczęśliwi. My polecamy podążyć za jej galerią zdjęć. To też daje szczęście. 


ZOBACZ TAKŻE: KATIE BELL - AMERYKA WYZWOLONADodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Niedziela 30.10.2022