Seksowna dziewczyna bez twarzy – Amy Harrison

Oczywiście nie bierzcie tytułu dosłownie – Amy Harrison ma twarz i jak przypuszczamy – całkiem piękną twarz – ale na wszystkich swoich zdjęciach albo zasłania ją swoim telefonem, albo ucina poza kadr. Choć i tak jej ciało nam w zupełności wystarczy.

Wątpimy, by Amy Harrison była jakkolwiek wstydliwa. W końcu niemal każda jej fotka na Instagramie przedstawia jej boskie ciało w bardzo skąpym stroju (bikini, bielizna etc.). Dlatego wstydliwość nie może być powodem, dla którego modelka za każdym razem zasłania swoją twarz.

Może więc chodzi o zachowanie choćby minimum prywatności i anonimowości? W końcu potencjalnie Amy może mieć wielu cichych wielbicieli (sami się do nich zaliczamy), którzy z chęcią by się ujawnili, gdyby tylko spotkali ją na ulicy?

Choć tak naprawdę to zupełnie nieistotne. Modelka pokazuje bowiem na tyle dużo, że widok jej seksownego ciała w zupełności nam wystarczy. A twarz możemy sobie wyobrazić. Dowolną twarz.ZOBACZ TEŻ:


LASKA Z RANA: nie guglujcie jej imienia i nazwiska...

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 10 sierpnia 2016Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/amyharrison_xx/ Wtorek 03.10.2017