Seksowna jak... po dwóch ciążach

Prawdziwa supermodelka ciąży się nie boi! Alessandra Ambrosio w dwa miesiące po urodzeniu syna lśni na plaży w Malibu.
FFN_Ambrosio_Alessandra otwarcie.jpg


7 maja urodziła drugie dziecko (jej córka ma już 4 lata), jednak ewidentnie ma magiczny przepis na utrzymanie sylwetki w świetnej formie. Mamy w planach wystąpienie z zapytaniem do Alessandry, czy nie zechciałaby poradzić Polkom jak wyglądać bosko w dwa miesiące po urodzeniu drugiego potomka.

Przypomnijmy, że ten aniołek brandu Victoria`s Secret pochodzi z Brazylii, jednak jej korzenie sięgają Włoch i Polski. Idealne rysy i kształty nadali jej ojciec z krainy mężczyzn o temperamencie ognistych ogierów i oczywiście matka z kraju najpiękniejszych kobiet na świecie.

Była twarzą największych domów mody świata: Dolce & Gabbana, Diora, Calvina Kleina, Ralpha Laurena i każdego innego wielkiego, który tylko przychodzi nam do głowy. Obecnie swoją sylwetką firmuje marki Armani i Next.

Ma 31 lat, chłopaka biznesmena o polsko brzmiącym nazwisku Mazur. Występujemy więc również z wnioskiem formalnym, by ich historia zatoczyła wielki krąg i zakończyła się w Polsce. Będziemy mieli supermodelkę na miarę Alessandry oraz bystrego biznesmena o umiejętnościach piłkarskich Andrei Pirlo!Dodał(a): carlo / fot. FameFlynet Wtorek 10.07.2012