Seksowna matematyczka. Uczy i boksuje

Pamiętasz lekcje matematyki, kiedy nie dość, że nie wiedziałeś o co chodzi, to jeszcze pani profesor tłumacząca zawiłości algebry nie była najatrakcyjniejszą osobą na świecie? Cóż, nie spotkałeś na swojej drodze Ebanie Bridges.
36-letnia Australijka przez 7 lat trenowała kulturystykę, ale w końcu doszła do szklanego sufitu i uznała, że czas spróbować czegoś nowego. I postanowiła spróbować sił w boksie.

CZYTAJ TAKŻE: JANIN ULLMANN - NOWA DZIEWCZYNA NEYMARA

I w zasadzie nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że ta seksowna laska spuszczająca innym niezły łomot (wszystkie walki wygrała) na co dzień pracuje jako nauczycielka matematyki w szkole średniej.

Ebanie zdradziła, że jej uczniowie często pytają, kiedy odbędzie się kolejna walka. I ciężko się im dziwić, bo do każdej ceremonii ważenia przed walka sportsmenka przystępuje w koronkowej bieliźnie.Na ringu waleczna nauczycielka występuje pod pseudonimem „Blonde Boomer”. Na tę chwilę na Instagramie obserwuje ją 12 tys. użytkowników, coś czujemy, że ta liczba będzie sukcesywnie rosnąć. ZOBACZ TAKŻE: KATIE BELL - AMERYKA WYZWOLONA
Dodał(a): CKM.PL / fot.: embed Instagram Piątek 31.03.2023