Seksowna miłośniczka natury

Tę dziewczynę można opisać tylko trzema słowami: natura, natura i jeszcze raz natura. Nie dość, że bardzo ją ceni, to w dodatku nie czuje potrzeby, by poprawiać swoją urodę – po prostu akceptuje i kocha siebie taką, jaka jest. Patrzcie, to zupełnie tak jak my!

Naturalnie seksowna Ciara Price swoją miłość do natury wyssała tak naprawdę z mlekiem matki. Przyszła na świat w amerykańskim stanie Maine, który głównie słynie z tego, że jest najgęściej zalesionym stanem w USA. Mała Ciara od małego obcowała więc z naturą i na jej łonie się wychowywała.

Dzięki temu nauczyła się kochać wszystko co naturalne i dokładnie tę filozofię wyznaje też w swojej pracy zawodowej – akceptuje siebie taką, jaka jest i kocha swoje kształty i krągłości. I zdecydowanie nie jest w tej miłości sama, jako że wszyscy faceci po prostu szaleją na widok jej jędrnych pośladków, boskich piersi i pięknej buzi.


Nawet playboy nad playboyami, czyli sam Hugh Hefner, nie zdołał oprzeć się naturalnemu urokowi Ciary Price i to właśnie od sesji okładkowej w „Playboyu” zaczęła się cała jej modelingowa kariera. Najpierw była Playmate listopada 2011, natomiast jeszcze później przez jakiś czas pojawiała się w różnych innych sesjach na łamach tego prestiżowego magazynu.

I to właśnie sesje w Playboyu i znajomość ze starym, dobrym Hefem stała się dla niej kluczem do dalszej kariery w branży i to właśnie jemu wszystko zawdzięcza.

Obecnie Ciara jest zaś jedną z bardziej znanych amerykańskich modelek, a jej konto na Instagramie śledzi blisko 450 tys. osób. Cóż, to po prostu siła i piękno natury.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 15.09.2016