Seksowna wnuczka Ferruccio Lamborghini - Elettra

MTV Super Shore ma swoją gwiazdę, Elettrę Lamorghini. Wnuczka słynnego twórcy legendarnych samochodów zaprezentowała ostatnio wszystkie swoje atuty podczas gali MTV EMA 2016. Nie próżnuje też na Instagramie.

Wydawałoby się, że posiadając takie korzenie młoda Włoszka Elettra Miura Lamborghini ma się już wszystko. Niektórzy chcą jednak czegoś więcej, Elettra chciała być znana i rozpoznawalna nie tylko przez wzgląd na szacowne nazwisko. Udało się. Chyba już wiecie jakim sposobem.

Jej orężem jest Instagram, dwie pokaźne, przebite kolczykami piersi i wytatuowana w cętki pupa. Magiczne Trio to główni bohaterowie jej Instagrama, na którym zgromadziła już ponad 820 tysięcy fanów lajkujących każde jej prawie-nagie-zdjęcie.Dużą sławę dał też udział w programie Super Shore gdzie najlepsi, najbarwniejsi i najbardziej imprezowi uczestnicy edycji włoskiej, hiszpańskiej i latynoamerykańskiej imprezowali razem nad Morzem Śródziemnomorskim. Elettra godnie i hojnie reprezentowała Hiszpanię.Na co dzień Elettra Lamborghini uwielbia zwierzaki, z którymi regularnie portretuje się na Instagramie, a od zwierzaków jeszcze bardziej kocha fame. Wskaźniki szybują, zwłaszcza po ostatnim wieczorze MTV EMA 2016, który skoncentrował się niemal w całości na jej stroju. W końcu nie co dzień zdarza się, żeby nawet najodważniejsza gwiazda pojawia się na gali bez majtkach I mocno chce się tym faktem pochwalić. 
Dodał(a): Aleks Poniedziałek 07.11.2016