Seksowne blogerki w bikini

Szafiarki w najseksowniejszych stylizacjach w całej światowej blogosferze przyłapano na plażowych harcach. Oczywiście odziane w swoje ulubione stroje - kąpielowe.
Brugman-Oakley-otw.jpg

Devin Brugman jest z Hawajów, a Natasha Oakley z Australii. Ale podróżują po całym świecie, bo pozwala im na to ich praca. Są blogerkami, ale z bardzo wąską specjalizacją, dzięki której pierwszy raz doceniamy pracę szafiarek. Dziewczyny przygotowują stylizacje z bikini i strojami kąpielowymi. A mają ku temu świetne warunki fizyczne.

Ich miejsca zamieszkania stworzyły im z kolei świetne warunki do kolejnych sesji, publikowanych na blogu. Jednak postanowiły działać szerzej. Napakowały walizki skąpymi strojami i ruszyły w świat. Po powrocie codziennie wklejały na stronę po jednej stylizacji. Tak wyrobiły sobie markę jako „A bikini a Day”.

Dziś zarabiają krocie, nadal podróżują po najpiękniejszych plażach świata, mają swoją linię bikini i plażowych akcesoriów, a także promują produkty innych marek. Są także celebrytkami, które często podglądane są przez paparazzich, co spieszymy Wam przekazać w formie fotorelacjiDodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Poniedziałek 11.05.2015