Podwójna rozkosz

Co cztery jędrne pośladki, to nie dwa. Kto nie wyznaje tej złotej zasady (pod warunkiem, ze są to pupy damskie), niech pierwszy zamknie oczy i nie ogląda tych gorących zdjęć dwóch seksownych modelek - Carmelli Rose i Kyry Santoro
Carmella-Rose-And-Kyra-Sant.jpg

Carmella Rose to młodziutka modelka z Nowego Jorku. Od faceta oczekuje, by każdym gestem udowadniał, jak bardzo zależy mu na kobiecie. Czasem jednak potrafi spojrzeć mu prosto w oczy i powiedzieć, czy to jest miłość. Choć jest romantyczna, rozumie też potrzebę pójścia z kimś do łóżka jednorazowo. Zna dokładnie mechanizm działania takich akcji, choć nie zdradza czy ma takie za sobą. Jako okoliczności łagodzące takiego rozwoju wypadków podaje np. rozstanie i duże ilości tequilli. Choć zaznacza, że to często idzie w parze.
Co prawda kręci ją seks w miejscu publicznym, ale musiałaby to być przygoda z ukochanym. Stawia na wyjątkowe doznania, a nie na odhaczenie tego z listy. Na jej liście nie ma z kolei wiązania, znęcania się, kochania się z elektrodami przyczepionymi do ciała – czyli wszystkiego co można podciągnąć pod BDSM.Kyra Santoro to jej koleżanka z tej samej agencji modelek. Podpisała kontrakt ze Sports Illustrated i ma nadzieję, że będzie go odświeżać, bo nie wyobraża sobie lepszej pracy, niż paradowanie po rajskich plażach w bikini. Świetnie więc rozumieją ją Devin Brugman i Natasha Oakley – blogerki, które właśnie tym się zajmują – jeżdżą po świecie, turlają się w białym pisaku, pływają w lazurze, a wszystko w skąpych strojach.

Tym razem Carmella i Kyra biegały po plażach Miami i chłodziły się w Atlantyku. Towarzyszył im szef – Scott Lipps. Założyciel nowojorskiej agencji modelek One Management wypuscił spod swoich skrzydeł wiele światowej sławy gwiazd, które pojawiły się na okładkach najważniejszych magazynów modowych, takich jak: Vogue, Harper`s Bazaar czy Vanity Fair. Teraz jego podopieczne trafiają o CKM.PL. Gratulujemy.  

BITWA

Carmella Rose Kyra Santoro

Głosów: 484
Więcej bitew

Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Czwartek 28.07.2016