Serena Bucaj - przyszła Miss USA

Jak na razie Serena Bucaj to jedynie Miss Nowego Jorku, a to, że zostanie Miss USA to jedynie nasze przeczucia. Ale wystarczy tylko spojrzeć na to ciało i na tę twarz, by stwierdzić, że nasze przeczucia są słuszne.
bucaj.jpg

Serena Bucaj ma 22-lata, nieziemskie ciało i amerykańsko-albańskie korzenie. Wychowała się w Stanach, ale czuje się silnie związana z krajem ojca, czyli właśnie z Albanią. Bardzo dobrze zna tamtejszą kulturę oraz kuchnię. Sama zresztą uwielbia gotować, a innymi jej hobby są: czytanie, śpiewanie i taniec. Nie dość że piękna, to jeszcze zdolna i inteligentna!

Poza tym panna Bucaj startowała trzy razy w wyborach Miss Nowego Jorku zanim udało jej się zgarnąć ten zaszczytny tytuł. Świadczy to jedynie o tym, że jest bardzo pracowita i zdeterminowana by zajść na szczyt, co też tylko dodatkowo potwierdza, że mamy słuszność mówiąc, że Serena to murowana kandydatka na przyszłą Miss USA.

A stamtąd już tylko krok do wspaniałej kariery usłanej lukratywnymi kontraktami reklamowymi, czyli do wyborów Miss Universe. Serena ma zdecydowanie wszelkie predyspozycje by zdobyć ten tytuł. Niech potwierdzeniem naszych słów będą te oto zdjęcia w bardzo seksownym bikini

Dodał(a): Tomek Makowski Czwartek 12.05.2016