Sesja Melanii Trump w CKM

46-letnia dziś Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Melania Trump, w centrum zainteresowania opinii publicznej jest już od bardzo dawna. Karierę modelki zaczęła wieku 16 lat.
mtrump1.jpg

Urodziła się w Słowenii. Tam też kończyła szkołę średnią projektowania i nawet w tym kierunku wybrała studia. Jednak po roku postanowiła oddać się jednak całkowicie karierze modelki.

Mając 26 lat Melania wtedy Knauss (prawdziwe nazwisko Knavs zmieniła na bardziej chwytliwe w branży) przeprowadziła się do Nowego Jorku. Dwa lata później poznała Donalda Trumpa, a w 2005 roku wyszła za niego za mąż. Reszta życia to nieustająca sielanka.

W CKM wystąpiła w kwietniu 2001 roku. Jej sesja oryginalnie pojawiła się w magazynie GQ i pozowała na tle Boeinga 727 swojego faceta. Choć plotka głosi, że kupił go dla niej, by mogła zawsze szybko do niego dołączyć, gdy zatęskni. A ty nie chcesz swojej kobiety odebrać z zajęć yogi...Obecna Pierwsza Dama USA w okresie swojej przygody z modelingiem zdobiła okładki takich magazynów jak Sports Illustrated Swimsuit Issue, Vogue, Elle, Harper`s Bazaar czy Vanity Fair. Patrząc na nią obecnie, trzeba jej przyznać, że świetnie się konserwuje. Choć oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, że jak masz gruby portfel, to możesz swoją furę stuningować tak, że nawet Polonez będzie wyglądał jak Lamborghini. Oby się nie posypał na pierwszym wirażu. Czego posiadaczom takich aut życzymy.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: archiwum CKM Piątek 20.01.2017