Shera Bechard - eks Hefnera

28-letnia Shera Bechard umawiała się niegdyś z Hugh Hefnerem. Niestety dla nich, był to przelotny związek. Czym urzekła światowego playboya? Zobacz galerię.
Shera Bechard

Shera urodziła się w Kapuskasing – kanadyjskim mieście, z którego pochodzi reżyser „Avatara” James Cameron. W wieku 18 lat przeprowadziła się do Toronto, by próbować swoich sił w modelingu. Pozowała dla wielu uznanych fotografów, a nawet dla Bryana Adamsa – piosenkarza, który niegdyś pstrykał zawodowo zdjęcia.

Kanadyjska modelka została Playmate listopada 2010. Z Playboyem współpracuje do dziś i jest jedną z najbardziej oddanych Króliczków. Możliwe, że właśnie to urzekło Hugh Hefnera, który miał swój epizod z Kanadyjką.Shera Bechard uwielbia zwierzęta i nie może znieść ludzi, którzy nad nimi się znęcają. Jednak nie jest ortodoksyjna w swoich przekonaniach – jej ulubioną potrawą jest sushi. Lubi też podróżować.
W 2009 roku miała swój epizod na wielkim ekranie. Zagrała główną rolę w filmie „Sweet Karma”, w którym pod pozorem zarobienia trochę grosza jako prostytutka, przenika do podziemnego świata stręczycielstwa. Wszystko po to, by pomścić śmierć siostry.

Póki co, chce nadal pracować jako modelka, a za 30 lat widzi siebie na Kostaryce, prowadzącą mały pensjonat. Nasza wyobraźnia nie pozwala nam wyobrazić sobie jej w tym czasie, trochę nie nasza estetyka. Dlatego cieszymy się, że tak intensywnie uwiecznia swoja młodość na twisterze.

Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/SheraBechard Poniedziałek 24.03.2014