Sierra Egan – turecka królowa bikini

W naszej redakcji widzieliśmy niejedną dziewczynę w bikini. Ale zdaje się, że żadna z nich nie prezentowała się tak doskonale w skąpym stroju kąpielowym jak ta turecka piękność.

Na początku chcielibyśmy Was przeprosić. Mimo że zdaje nam się, że robimy całkiem niezłą robotę co trochę pokazując Wam kolejne niesamowicie seksowne laski, jak choćby Anastasia Kvitko czy Sandra Kubicka, to niestety trochę nam wstyd, że dopiero teraz udało nam się odnaleźć w odmętach sieci Sierrę Egan.

Jest nam tym bardziej przykro, ponieważ wiemy, że widok tej boskiej dziewczyny może poprawić dzień, a nawet cały tydzień, natomiast świadomość, że gdzieś po świecie stąpa tak wspaniała istota może sprawić, że nawet i cały rok będzie lepszy.Na swoje usprawiedliwienie powiemy tylko tyle, że w sieci nie ma zbyt wiele informacji na jej temat, poza tym, że Sierra pochodzi z Turcji i obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie bierze udział w licznych sesjach promujących seksowne bikini, w których, nawiasem mówiąc, prezentuje się wprost nieziemsko. Patrząc na te fotki mamy wrażenie jakby Sierra wręcz urodziła się w stroju kąpielowym i przez całe życie nic innego nie robiła, tylko w nim pozowała.


Sądzimy, że nasze zdanie podziela także 380 tys. fanów modelki, którzy bacznie śledzą jej wypełniony seksownymi zdjęciami profil na Instagramie. Pewnie jak sami obejrzycie wdzięki Sierry to będzie chcieli dołączyć do grona jej followersów. A, uwierzcie nam, warto – w końcu jej widok ma moc poprawiania dnia.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 04.08.2016