Siwiec na okładce brazylisjkiego Playboya

Natalia Siwiec szturmem podbija świat! Po licznych europejskich sukcesach i okładkach przyszedł czas na brazylijską edycję Playboya!

1489276_10151943082642949_1939478321_nty.jpg

Zawsze będziemy podkreślać, że Natalia Siwiec to jedno z naszych największych odkryć i ogromny powód do dumy! Odkąd tylko zobaczyliśmy ją po raz pierwszy na sesji w naszym magazynie, wiedzieliśmy, że ta dziewczyna ma ogromny potencjał, żeby podbić serca mężczyzn na całym świecie. I mieliśmy rację! Choć od Euro 2012, które wylansowało jej nazwisko, minęło już wiele miesięcy, Natalia wciąż wzbudza zainteresowanie zarówno w naszym kraju jak i poza jego granicami.


ZOBACZ GORĄCE WIDEO Z SESJI NATALII DO PLAYBOYA


Po okładkach w rosyjskiej, słoweńskiej i węgierskiej edycji magazynu Playboy oraz francuskiej FHM przyszedł czas na podbój Brazylii! Nasza seksowna rodaczka znalazła się właśnie w specjalnym wydaniu tamtejszego Playboya, który zawiera zdjęcia najgorętszych playmates z całego świata. Jako odkrywcy tego wielkiego talentu i prawdziwi patrioci bardzo się cieszymy, że kolejną światową okładkę zdobią piękne piersi Natalii w towarzystwie białego orzełka oraz liczymy na to, że najbliższe mistrzostwa (tym razem świata) należeć będą do naszej gwiazdy. Póki co wygląda na to, że Brazylijczycy zainteresowali się polską piłką. A nawet dwiema.Dodał(a): BJ Wtorek 17.12.2013