Sposób na romantyczkę

Lubisz piękne dziewczyny, które potrafią zachwycić po obu stronach obiektywu? Poznaj Olę Wydrych, jedną z nich. Jej zdjęcia (baaardzo gorące) zobaczysz w czerwcowym CKM – wywiad możesz przeczytać tutaj.
ola-wydrych-ckm.jpg

CKM: Wrotki czy rower? Co jest najlepszym sposobem na jędrne pośladki?
Aleksandra Wydrych: Najlepiej to pojeździć na rowerze we wrotkach... Lubię podwójne wyzwania! A mówiąc poważniej: najlepiej na jędrną pupę działają białka, węglowodany i siłownia. Oraz przysiady, które są moim ulubionym ćwiczeniem. Poza tym polecam robienie masy przy pomocy hamburgerów z frytkami – taki zestaw zawsze dobrze wjeżdża w obwody.

CKM: Wolisz być modelką czy sama robić zdjęcia modelkom?
A.W.: Zdecydowanie to drugie! Lepiej być twórcą, niż tworzywem, więc choć pozowanie jest łatwiejsze, to – jak już wspominałam – lubię wyzwania.

CKM: Piękna dziewczyna fotografująca drugą piękną dziewczynę...  Taki scenariusz to marzenie większości facetów.
A.W.: …którzy z sumie mają rację, bo w rzeczywistości wygląda to jeszcze lepiej, niż w męskich fantazjach erotycznych. Kobiety, gdy się już odważą, potrafią naprawdę mocno zaskakiwać.

CKM: Pytanie do ciebie jako znawczyni fotografii: czy nie irytuje cię jakość większości amatorskich samojebek, jakie robią sobie nawet fajne laski?
A.W.: Tak, bo nie uznaję kompromisów i półśrodków. Technika i sprzęt muszą być możliwie najlepsze. A jeżeli jakaś dziewczyna mówi ci, że jest inaczej, to oczywiście kłamie.

CKM: Skoro o sprzęcie mowa – jaki był twój pierwszy sprzęt? I jaki jest ten, którego najchętniej używasz dziś?
A.W.: Pierwszy aparat dostałam od taty na komunię, ale on używał go częściej, niż ja. Później, w ramach rekompensaty, kupił mi pierwszą lustrzankę, czego prędko pożałował – okazało się, że wolę fotografować gołe cycki, niż kwiatki i zwierzątka. Dziś z aparatów powoli przerzucam się na maszynkę do tatuowania, ale gdyby jakaś ładna pani chciała mi jeszcze zapozować, to w szafie grzecznie czeka Nikon D750.

CKM: Lubisz dobre zdjęcia, a co rozumiesz pod pojęciem „dobrego życia”?
A.W.: Czasem kocham szybkie życie i gwar wielkiego miasta, czasem spokój i przyrodę. Szybko się nudzę, więc zawsze szukam jakiegoś złotego środka. Ale niezależnie od wszystkiego i tak najważniejsza jest w tym wszystkim miłość. Wiesz, jestem romantyczką!

DOSSIER

Aleksandra WYDRYCH
Wymiary: 87/65/91
Miejsce zamieszkania: Koszalin
Zawód: architekt wnętrz, ucząca się tatuatorka
Wzrost: 176 cm
Oczy: szare
Włosy: blond
Język obcy: angielski
Ulubione
Aktorki: Sasha Grey i Stoya (najlepiej w duecie)
Samochód: Ford Mustang Shelby
Alkohol: Jim Beam Red Stag
Kuchnia: włoska


Zobacz gorącą sesję zdjęciową Oli Wydrych w czerwcowym numerze CKM!

ckm-06-2016-okladka.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

prenumerata5-16small.jpg


Dodał(a): CKM Piątek 10.06.2016