Stewardessy w bikini

Wybierz samolot z seksowną, półnagą obsługą pokładową, a przelecisz się w naprawdę pieprznej atmosferze

PJicxEN.jpg

Choć liniom lotniczym zdarzało się już rozbierać swe pracowniczki do gorących kalendarzy, to historia awiacji nie odnotowała jeszcze czegoś takiego, na co zdecydowała się wietnamska firma VietJet Air: najpierw zatrudniła naprawdę seksowne stewardessy (a wiadomo, iż te w innych liniach często przypominają NRD-owskie kulomiotki), po czym odsłoniła ich wdzięki ku radości pasażerów.

vietjet-bikini.jpgPodczas wybranych lotów obsługa pokładowa (na szczęście wyłącznie ta kobieca) obsługuje poróżnych ubrana wyłącznie w gustowne bikini, sprawiając, że nawet jeśli jesteś człowiekiem bojącym się latać, przestaniesz się stresować i czały czas od startu do lądowania spędzisz w błogostanie.

kA46iLF.jpg

vietjet-04.jpg

Oczywiście, czujne feministki momentalnie podniosły krzyk na temat przedmiotowego traktowania płci pięknej, jednak prędko wycofały się z podkulonymi ogonami, bowiem okazało się, iż za całym przedsięwzięciem stoi... kobieta. Mówiąc precyzyjniej pani Nguyễn Thị Phương Thảo, 46-letnia miliarderka, która posiada 90 proc. udziałów w firmie VietJet Air, pierwszych prywatnych liniach lotniczych Wietnamu.

vietjet-has.jpg

Jeśli wciąż jeszcze nie wiesz, jakimi liniami chcesz przelecieć się w te wakacje, może przekona cię ten film:Dodał(a): Michał Jośko/ fot.: VietJet Air Poniedziałek 11.04.2016