Stworzona do bikini - Jenna Breslin

Modelką została, gdy odkryto, że świetnie prezentuje się w bikini. Nie uwierzyliśmy na słowo, więc postanowiliśmy to sprawdzić i mamy zdjęcia, które to potwierdzają.

Jenna Breslin wygrała sześć kompetycji w dywizji bikini, podczas zawodów organizowanych przez National Physique Comitte. W taki sposób, z wielką pompą, weszła do branży modellingowej i zainteresowała się fitnessem, zdrowym odżywianiem i dbaniem o własne ciało, które jest oszałamiające. Efekt jej wieloletniej pracy powala.

Zawody bikini, w których zwyciężyła odbyły się w 2008 roku, kiedy miała zaledwie 18 lat. Od tamtej pory jej kariera potoczyła się bardzo szybko. Zdążyła gościć na okładkach sportowych magazynów, czy też czasopism dla panów. Jest dyplomowanym trenerem osobistym, terapeutką żywieniową i modelką.

Jenna w wolnych chwilach, których jak zapewne się domyślacie nie ma zbyt wiele, również lubi być aktywna. Wychodzi na spacery z psem, wspina się, gra w tenisa i golfa, pływa, a także uprawia jogę.

U mężczyzn najbardziej podniecają ją szerokie ramiona. Kiedy opowiada o swoim idealnym facecie, zaznacza, że musi być aktywny, ale nie żyć na siłowni. Chciałaby móc z nim wykonywać swoje ulubione czynności i zmierzyć się na korcie bądź polu golfowym. Niestety to skreśla nas z listy potencjalnych kandydatów na jej partnerów.

Ba, wszyscy odpadli, bo niestety dla nas znalazła już swój ideał i jest szczęśliwa w małżeństwie. Ale nie łamiemy się, bo motywuje nas jej ulubiony cytat, czyli „ograniczają cię mury, które sam sobie stawiasz”. Chcielibyśmy zburzyć wszelkie ściany między nami, a San Diego, gdzie Jenna aktualnie mieszka, ale nie mielibyśmy co zrobić z plakatami lasek.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/jannabreslin/ Piątek 31.03.2017