Światowa top modelka z Ukrainy

Ukraińska piękność zdobyła koronę Top Model Of The World rok temu. To dobrze wróży tej młodziutkiej modelce. Historia zna przypadki, kiedy laureatki tego konkursu piękności wygrywały później zawody Miss World.
elena-kosmina-otw.jpg

Elena Kosmina Ma dopiero 21 lat i już spektakularne sukcesy na swoim koncie. Ale jak się śmiga po wybiegach od 13 roku życia, to się raczej wie, gdzie wyrzucić bioderko, a kiedy wypiąć pierś, żeby zauroczyć jurorów konkursów piękności i publiczność. Zaczęła młodo, ale ktoś dostrzegł w niej predyspozycje i od razu dostała kontrakt.

Chodziła po wybiegach, startowała w konkursach i gdy nabrała doświadczenia, zaatakowała wybory Miss Ukrainy. Zdobyła koronę bez problemu. Później przyszedł czas na podbój świata. Pierwszy krok w tym kierunku postawiła rok temu podczas finału Top Model Of The, który odbywał się w Egipcie. Elena Kosmina zostawiła 47 konkurentki w tyle i królować będzie jeszcze do 30 września, kiedy to odbędzie się 24. już konkurs piękności tej organizacji.Elena Kosmina uwielbia tańczyć i mogłaby nie przestawać, jeśli tylko słyszy dobrą muzykę. Jest dość nieśmiała, więc na parkiecie podchodź do niej ostrożnie i oczaruj ją tańcem albo poczuciem humoru. Ale uważaj – Ukrainka nie lubi sucharów, więc jeśli kiedykolwiek ktoś nawyzywał Cię od Strasburgerów, lepiej podszkol się w piruetach i dopiero podbijaj.

Urodziła się na Ukrainie, więc można powiedzieć, że jest „nasza”, ale obecnie stacjonuje w Los Angeles, gdzie podbija świat modelingu, stawiając kolejne kroki. Być może pójdzie ścieżką Jacqueline Aguilery, która po zdobyciu tytułu Top Model Of The World, założyła również koronę Miss World. Chodź z drugiej strony, jeśli chce iść w ślady swojej idolki – Naomi Campbell – również będziemy usatysfakcjonowani.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: Corey Epstein / Shandrew PR Wtorek 13.09.2016