Tatiana Eriksen - Latina bomba

Tatiana Eriksen swój egzotyczny wygląd zawdzięcza kolumbijsko – niemieckim korzeniom. Zapewne jakiś je pradziad nawiedzał Skandynawię, stąd jej nazwisko, ale piersiasta modelka osiadła w końcu w słonecznej Kaliforini.
tatiana-eriksen-otw.jpg

Urodziła się 30 grudnia 1986 roku w Bogocie, w Kolumbii, jednak na stałe osiadła w Los Angeles. Tu goni za amerykańskim snem ucząc się aktorstwa i pozując do sesji zdjęciowych.

Brała udział w kilku produkcjach telewizyjnych, m.in. w „CSI: Kryminalnych zagadkach Las Vegas”, była Miss klubu Playboya, chodziła po wybiegu w strojach Victoria`s Secret, a także przymierzyła setki kostiumów kąpielowych oraz bikini i dała się w nich sfotografować. Była ciałem wielu marek bieliźniarskich.Tym razem pręży swoje magiczne kształty 86-64-86 (miseczka C) w reklamie wody mineralnej. Tatiana Eriksen występuje w niej topless, przykrywając piersi skórzaną kurteczką. Wielokrotnie zastanawialiśmy się nad tym ile jeszcze modelek zaserwują nam jej producenci, ale od razu zaznaczamy, że nasz serwis jest bardzo pojemny. I parafrazując Władysława II Jagiełłę zapewniamy, że „Lasek ci u nas dostatek, ale i te przyjmujemy, jako wróżbę zwycięstwa”.Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Środa 18.03.2015