Tila Tequila

Najbardziej pożądana kobieta na świecie? Bardzo możliwe...
Tila Tequila

Czy można mieć zbyt wielu przyjaciół? Zapytaj Tilę Tequilę, amerykańską modelkę i gwiazdę telewizji, a usłyszysz zdecydowane „nie”. Tila wie, co mówi — liczba jej znajomych zbliża się do czterech milionów. Tak wynika ze statystyk na jej stronie w kultowym serwisie społecznościowym myspace.com. Gdyby panna Tequila chciała z każdym porozmawiać choćby pół godziny, potrzebowałaby na to 171 lat. Ale Tila, okrzyknięta mianem Królowej Internetu, nie ma na to czasu. Reality show z jej udziałem, nadawane przez MTV, właśnie uznane zostało za jeden z najbardziej skandalizujących programów w historii telewizji, a firmy odzieżowe zabijają się o to, by zechciała sygnować swoim nazwiskiem kolekcje ubrań. Wszystko to drobna Tila zawdzięcza Wujkowi Samowi i jego skłonności do wojowania.

DZIECKO WOJNY
Gdyby nie wojna w Wietnamie, być może piękna Tila pracowałaby dzisiaj w fabryce obuwia sportowego pod Hanoi. Wojenna zawierucha zaniosła jednak jej rodzinę w samo serce Teksasu, do ojczyzny kapeluszy, pikapów i George’a W. Busha. Tam młoda Tila (naprawdę nazywa się Thien Thanh Thi Nguyen) dorastała i uczyła się życia. Była pojętną uczennicą — zanim osiągnęła dojrzałość i mogła legalnie zamówić piwo w barze, przetestowała wszystkie rodzaje miękkich narkotyków, odbyła staż w gangu i kariera w półświatku stanęła przed nią otworem. Wybawieniem stał się serwis społecznościowy myspace.com — piękna Tila, w owym czasie modelka, błyskawicznie została megagwiazdą ery internetu.

KOCHANKA IDEALNA
Armia fanów Tili mogłaby podbić niejeden kraj, ale na razie filigranowa Teksanka zadowala się okupacją czołowych miejsc w telewizyjnych rankingach oglądalności. Emitowany w MTV kontrowersyjny show „Zakochaj się w Tili Tequili” przez wiele miesięcy był na ustach wszystkich. Powód? Biseksualna Tila szukała kochanka lub kochanki. Autorytety moralne (takie jak np. wielka amerykańska gazeta „Christian Post”) nie zostawiły na Tequili suchej nitki za promocję grzesznej rozwiązłości. Wygląda jednak na to, że publicyści będą musieli poszukać lepszych argumentów — za moment twój telewizor zaatakuje druga część przebojowego reality show. Tila znów będzie miała trudne zadanie — w końcu jak znaleźć, nie grzesząc, seksualny ideał wśród czterech milionów osób?

DATA URODZENIA: 24.10.1981 r.

WYMIARY: 80/60/80

WZROST: 150 cm

OCZY: piwne

WŁOSY: szatynka


A tak radziła sobie z szukaniem partnera / partnerki:


Dodał(a): ckm Piątek 22.07.2011