Słowacka królowa fitnessu

Oto dziewczyna, która z fitnessu uczyniła niemalże prawdziwą sztukę, a swoje ciało – jej najdoskonalszym eksponatem. Poznajcie Timeę Trajtelovą, seksowną mistrzynię fitnessu ze Słowacji.

Czy znasz jakąś sławną postać pochodzącą ze Słowacji? Jakąś celebrytkę, aktorkę? A może jakiegoś sportowca, muzyka? Kogokolwiek? Strzelamy, że prawdopodobnie nie masz o nikim takim zielonego pojęcia, bo niby jak, skoro Słowacy jakoś niespecjalnie udzielają się w światowym show biznesie. I choć wiemy niemal na sto procent, że o Timei Trajtelovej słyszysz po raz pierwszy, to jesteśmy równie pewni, że prędko nie pozbędziesz się jej ze swojej pamięci. I to nie tylko ze względu na jej urodę.

Timea to prawdziwa gwiazda świata fitnessu. Piękna, doskonale zbudowana, spędzająca całe dnie na katorżniczych treningach na siłce Słowaczka, która dorobiła się kaloryfera lepszego niż Ty będziesz miał kiedykolwiek. No i przy okazji jej pasja do budowania swojego ciała przerodziła się w zawód, a jej wysiłki doceniane są na całym świecie.

Teraz oczywiście moglibyśmy wymienić wszystkie tytuły i nagrody, które Timea zdobyła w trakcie swojej jeszcze krótko trwającej kariery, ale wtedy ten tekst nie składałby się z niczego innego ponad to. Dlatego też wymienimy te najważniejsze: mistrzostwo świata federacji IFBB (Międzynarodowa Federacja Bodybuildingu i Fitnessu), mistrzostwo Europy IFBB, mistrzostwo Słowacji, mistrzostwo juniorek czy tytuł młodej atletki, która odniosła największy sukces. I to wszystko przed ukończeniem 20 lat. Tak, ta dziewczyna to rocznik 1996.No więc nawet jeśli do tej pory o Słowacji wiedziałeś tylko tyle, że graniczy ona z Polską od południa, to dzięki Timei Trajtelovej będziesz miał okazję poznać ten kraj od jego piękniejszej i najzdolniejszej strony.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 26.09.2016