Walory Salmy Hayek

Cycki, dydki, balony, bufory, bimbałki, klaksony, zderzaki, donice... Jakby ich nie nazywać, Salmie Hayek dajemy za nie 10/10!

Cycki Salmy Hayek

Gdybyśmy mieli stworzyć listę 10 najseksowniejszych biustów świata, popiersie Salmy Hayek na pewno znalazłoby się w tym zestawieniu. Przy okazji jej wspaniały dekolt spokojnie moglibyśmy wpisać również w rejestr dzieł sztuki, a także uczynić z nich ósmy cud świata. Takie bimbałki nie często zdarzają się w naturze, a w tym wypadku natura jest przecież jedyną sprawczynią tych zacnych poduszek powietrznych.

Jednak Salma Hayek nie od zawsze mogła szczycić się swoimi atutami. Podobno jej biust zaczął rosnąć bardzo późno i aktorka miała z jego powodu nawet kompleksy. Kiedy wszystkie dziewczynki w szkole miały już swoje kobiece kształty, cycki Salmy zupełnie na przekór - nie chciały rosnąć wcale. Gwiazda zdradziła, że w tej sprawie zgłosiła się nawet po pomoc. Do kościoła. Zdesperowana Salma modliła się, by wreszcie pojawił jej się biust. Jak widać, modły zostały przyjęte, a łaska spłynęła na nią z nawiązką.Teraz aktorka narzeka, że płeć przeciwna nie potrafi docenić jej intelektu.

"Czasami, gdy rozmawiam z facetami, widzę, że rozmawiają ze mną, jakby mówili do moich piersi. I to nawet wtedy, gdy jestem ubrana od stóp do głów. (...) Nie jestem jednak osobą, która będzie im na to zwracać uwagę. To byłoby chyba niegrzeczne."

Oto galeria seksownych dekoltów Salmy, które postanowiliśmy wziąć pod lupę. Nic dziwnego, że mężczyźni, którzy rozmawiają z tą piękną damą nie mogą się skupić na konwersacji.Dodał(a): BJ Piątek 09.08.2013