Wodzianka Angelika Wachowska – wywiad w CKM

Angelika grała już w życiu wiele ról, także na łamach CKM, a teraz została najładniejszą postacią w szoł Kuby Wojewódzkiego w telewizji TVN: słynną Wodzianką!

ckm 6 promo617.jpg

CKM: Mam nadzieję, że powiesiłaś już w garderobie szefa kalendarz CKM na 2017 rok, z tobą w środku?
Angelika Wachowska: Oczywiście! Kuba już został nim obdarowany. Kalendarz jest niezbędny każdemu, a tym bardziej taki...

CKM: Na ekranie tworzycie z Kubą Wojewódzkim zgrany duet. Naprawdę tak dobrze się dogadujecie, czy może za kulisami lecą iskry?
Angelika Wachowska: Zazwyczaj jest zabawnie i żartobliwie. Zwłaszcza, że konwencja programu do tego skłania. Świetnie dogadujemy się z Kubą na planie, to wymarzony szef.

CKM: Wodzianka to nie twoja jedyna rola. Np. ostatnio wzięłaś udział w roaście Diablo Włodarczyka jako ring girl. Lubisz wbijać bolesne szpile facetom?
Angelika Wachowska: Szpile wbijam jedynie zasłużenie, a na to trzeba sobie naprawdę mocno zapracować. Sarkazm i ironia bywają pomocne. Naturę jednak mam dość spokojną.

CKM: Z kolei w teledysku Popka i Matheo zagrałaś rozpustną dominę. Jesteś taka w łóżku?
Angelika Wachowska: Udział w tym teledysku był świetną zabawą – w końcu mogłam wcielić się w zły charakterek. Ale to, jaka jestem w łożku, zostawię dla mojego faceta...

CKM: Twojego faceta? Na Facebooku masz status, że jesteś wolna!
Angelika Wachowska: Singielką jestem od dość dawna, ale ostatnio pojawił się ktoś u mnie na horyzoncie. Czas pokaże...

Fragment wywiadu oraz sesja pochodzą z CKM czerwiec 2017.

ANGELIKA WACHOWSKA W CKM:

Wodziankę Wojewódzkiego podczas zdjęć do Kalendarza CKM & Black 2017:Dodał(a): CKM Piątek 05.05.2017