Wybory Dziewczyny Drift Masters 2016

Zdjęcia w polskiej edycji Playboya oraz kontrakt na Dziewczynę Startową Drift Masters GP to nagrody, które czekają na dziewczyny, które zdobędą uznanie jurorów i głosujących.
dziewczyna-drift-masters.jpg

Polski Playboy oraz organizacja Drift Masters GP ogłaszają konkurs piękności. Do wygrania są zdjęcia w magazynie Playboy oraz kontrakt na stanowisko Dziewczyny Startowej do końca sezonu driftowego. Wystarczy dodać swoje zdjęcia na stronie playboy.driftmasters.gp/ oraz pokonać konkurencję. Eksperci w dziedzinie kobiecego piękna ze stajni lubieżnego królika wybiorą najlepsze kandydatki, których zdjęcia ukażą się w druku.

Drift Masters GP to seria profesjonalnych zawodów driftowych, która przez siedem rund sezonu dostarczy emocji na najwyższym światowym poziomie. A to dzięki najbardziej profesjonalnym zawodnikom w tym sporcie, najmocniejszym autom i fantastycznej oprawie każdych zawodów. Laureatki konkursu Drift Masters GP i Playboya pojawią się już podczas pierwszego weekendu wyścigowego 9-10 kwietnia na Torze Poznań.

CKM i CKM.PL zostali patronami  medialnymi zawodów, w związku z tym będziemy mieli dla Was konkurs z biletami na to wydarzenie. Obserwujcie nas zatem uważnie na Facebooku, a póki co głosujcie na najpiękniejsze dziewczyny.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 21.03.2016