Wylicytuj randkę z seksowną tenisistką!

To nie pierwszy raz, kiedy serca fanów tenisa i wielbicieli pięknych kobiet biją szybciej za sprawą kanadyjskiej zawodniczki Eugenie Bouchard. Tym razem możesz wylicytować randkę z seksowną sportsmenką.

W ramach akcji All in Challenge, która powstała w celu zebrania funduszy dla organizacji prowadzących zbiórki żywności, na aukcje trafił niezwykły pakiet przeżyć i gadżetów, które ufundowała 26-letnia zawodniczka.

CZYTAJ TAKŻE: POWSTAJE GRA Z ROBERTEM LEWANDOWSKIM

Bouchard postanowiła działać dwutorowo i wystawiła na aukcję nie tylko możliwość zjedzenia ze sobą kolacji, ale również zestaw naprawdę solidnych sportowych emocji. Do wylicytowania jest przelot i bilet dla dwóch osób na jeden z wybranych turniejów: US Open, Australian Open, French Open, Wimbledon.

Na zwycięzcę licytacji czekają nie tylko miejsca tuż przy korcie, ale także rakieta oraz trampki z autografem. Cena wywoławcza to 2,5 tys. dolarów. Na dwa tygodnie przed zakończeniem licytacji najwyższa złożona oferta wynosi 22 tys. dolarów, czyli ponad 91 tys. złotych.

Eugenie Bouchard po raz pierwszy wystawiła spotkanie ze sobą jako nagrodę w zakładzie o wynik Super Bowl w 2017 roku. Choć przegrała, to randka, którą zaoferowała w ramach nagrody, okazała się na tyle udana, że spotykała się ze zwycięskim Johnem Goehrke przez ponad rok. Prawa do realizacji filmu na podstawie tej historii kupiła wytwórnia FOX. 


Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Poniedziałek 04.05.2020