Zabawna dziewczyna - Fanny Neguesha

Ona zadowoliła piłkarza, którego nie cieszyło strzelanie goli dla reprezentacji Włoch. Jej to chyba wszyscy chętnie strzelilibyśmy gola. A jak wiadomo na wyjeździe liczy się podwójnie.

gl_59.jpg


Na imię ma Fanny. Dźwiękowo wymawia się to jak angielskie słówko oznaczające coś śmiesznego. Z pani Negueshy nie ma się jednak co śmiać. Jest bardzo seksowna. I jeśli koledzy w podstawówce kiedykolwiek uczynili ją obiektem kpin, teraz z pewnością tego żałują.

To czym oni wzgardzili wykorzystał włoski piłkarz Mario Balotelli. Sportowiec był przez jakiś czas objawieniem sieci, kiedy miał nietęgą minę po strzeleniu gola, ale cieszył się jak dziecko udając, że flaga jest jego penisem. W końcu gola może strzelić każdy, a tak długiego członka już nie wszyscy mogą mieć. W pełni go rozumiemy.

Byli ze sobą przez jakiś czas. Nawet się zaręczyli. Jednak po pół roku Fanny zerwała zaręczyny. Stwierdziła, że rozstali się jako przyjaciele. To było jej pięć minut sławy, które pozwoliło na niesłabnące od tamtego czasu zainteresowanie mediów.


A dziewczyna wie, że gdyby nie paparazzi to nie miałaby szans na zaistnienie w show biznesie. Dlatego teraz próbuje przykuć uwagę mediów wszelkimi możliwymi sposobami. Idzie jej całkiem nieźle. W końcu ma atrybuty, wobec których nie można przejść obojętnie.

I nie chodzi nam tu o pełne usta. Zgrabne i jędrne pośladki. Duży biust. Doskonałe ciało. Nie. To wszystko przemija. Fanny jest inteligentną kobietą i biegle włada czterema językami. Urodziła się w Belgii. Jej matka pochodzi z Ruandy, a ojciec z Włoch. Dzięki nim powstała mieszanka wybuchowa. Seksbomba, która nie wstydzi się swego ciała.

Przy okazji żartowaliśmy z tym, że chodzi nam o inteligencję. Spójrzcie tylko na ten tyłek.
Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:http://www.FameFlynet.biz/ Czwartek 09.02.2017