15 gier za darmo. Świąteczna promocja

Epic Games Store ruszyło z świąteczną akcją, podczas której udostępni fanom 15 gier za darmo. Firma kontynuuje promocję sprzed roku. Zabawa polega na tym, że fani otrzymują komunikat o której godzinie i w jaki dzień tajemniczy tytuł będzie dostępny. Wtedy także dowiadują się, co to za gra.
iStock-639419276.jpg

Pierwszym prezentem od Epic Games Store była gra Cities: Skylines. Jest to symulator miasta, w którym gracze nie tylko muszą je zbudować, ale i utrzymać w jak najlepszym stanie i konsekwentnie rozwijać. Od czasu premiery, która miała miejsce w 2015 roku, Cities: Skylines zbiera znakomite recenzje.Jeżeli niezbyt podobają ci się podobne gry, nic straconego. Kolejna darmowa gra zostanie udostępniona już dziś wieczorem. Nie wiadomo, co to będzie za tytuł, lecz zapewne będzie się zupełnie różnić od pierwszej. Organizatorzy akcji stawiają bowiem na różnorodność, przynajmniej tak było w zeszłym roku. 

Wszystko wskazuje na to, że do końca roku będziemy otrzymywać codziennie po jednej grze. Wtedy zostaje jednak jedna dodatkowo, co zapewne będzie równoznaczne z wyjątkowym tytułem. Patrząc na gry, jakie ma w swojej ofercie Epic Games Store, może to być naprawdę coś wyjątkowego. 

Patrząc na szum wokół premiery Cyberpunka, wiele ciekawych gier zostało odstawionych. Epic Games Store zapewne spróbuje udowodnić fanom, że niejedna rozgrywka może wciągnąć na długie godziny i nie musi być wymieniana wśród najgorętszych tytułów tego roku. Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Piątek 18.12.2020